PROGRAMOS


Verslo vadyba ir administravimas

TMI – vienintelisLietuvoje sertifikuotas centras, padedantis įgyti aukščiausią kvalifikaciją verslo vadybos srityje (Didžiosios Britanijos Atvirojo universiteto Verslo mokyklos MBA), turinčią 4 tarptautines akreditacijas. Studijuojant pagal МВА programą nereikia nutraukti darbo, priešingai, studijos yra grindžiamos studento vykdoma veikla ir padeda ieškoti jos gerinimo būdų.

Programa „Vadybos pakopos“ suteikia galimybę išdėstyti organizacijos personalo mokymą pagal prioritetinius gyvybinės veiklos klausimus, taip pat skatina savirealizaciją asmenų, nusprendusių tapt savo gyvenimo šeimininkais ir svarstančių verslo galimybių, profesijos, karjeros pasirinkimo klausimus.
 

Buhalterines apskaitos kursai

Mes siūlome turintiems pirminį parengimą asmenims įvaldyti aukštesnius buhalterinės apskaitos kvalifikacijos lygius ir naujus vaidmenis finansų analizės srityje, atitinkančius europinį iššūkį.

Buhalterinės apskaitos kursai kartu su Tarptautine Buhalterių Asociacija (D. Britanija) ir Finansų Analitikų Institutu (D. Britanija) skirtos buhalteriams, finansininkams, vadovams, auditoriams, mokesčių inspektoriams, „Apskaitos ir finansų“ specializacijos studentams. Programos reikalingos siekiant įvaldyti naujus darbo reikalavimus naujomis sąlygomis ir tenkinti daugelio suinteresuotų šalių poreikius. Programos teikiamos lietuvių ir rusų kalbomis, nenutraukiant darbo.
 

Projektų valdymas

„Projektų valdymo“ programos tikslas – parengti specialistus, gebančius pasiūlyti ir įgyvendinti bet kokios srities projektą – pradedant statyba ir baigiant informacinėmis technologijomis. Tai mūsų atsakymas šiuolaikinėms organizacijoms, pradedančioms taikyti projektinį ir komandinį valdymo metodą. Gebėjimas vykdyti produktyvią veiklą yra svarbus kiekvienai asmenybei, kolektyvui ir yra aukštai vertinamas darbo rinkoje. Kvalifikacija reikalinga įvairių lygių vadybininkams, įskaitant aukščiausiojo lygio vadovus, verslo savininkus, individualius verslininkus. Kursas teikiamas lietuvių ir rusų kalbomis, nenutraukiant darbo.